WDRAŻAMY OPROGRAMOWANIE MAGAZYNOWE I KSIĘGOWE

WF-Mag oprogramowanie do obsługi sprzedaży i magazynu
WF-Mag to popularny program magazynowy firmy Asseco WAPRO. Oprogramowanie umożliwia kompleksową obsługę handlową firmy. Pozwala na wystawianie dokumentów handlowych (faktura, paragon), zarządzanie stanami magazynowymi, obsługę operacji finansowych oraz rejestrację kontaktów z kontrahentami.
Program magazynowy WF-Mag jest sprzedawany od 1994 roku. Swoją popularność zawdzięcza przejrzystości i łatwości użytkowania. Lata doświadczeń w tworzeniu tego oprogramowania uczyniły z niego produkt, na którym można oprzeć swój biznes.
System magazynowo handlowy WF-Mag dostępny jest w czterech wariantach: START, BIZNES, PRESTIŻ, PRESTIŻ PLUS. Dzięki takiemu podziałowi, oprogramowanie można elastycznie dobrać do potrzeb dowolnej wielkości firmy. Program sprawdza się doskonale w małych firmach handlowych i usługowych. Można go jednocześnie zastosować również w większych firmach, które mają wiele oddziałów i kilkadziesiąt stanowisk sprzedaży.

WF-Mag Mobile 2 - mobilni handlowcy
WF-Mag Mobile 2 jest nowoczesną aplikacją dla mobilnych handlowców, która umożliwia dostęp do danych programu magazynowego WF-Mag z dowolnego miejsca i o każdej porze. Oprogramowanie może funkcjonować na urządzeniach przenośnych z systemem operacyjnym Android:
•    smartphony
•    tablety
urządzeniach przenośnych z systemem Windows Mobile:
•    PDA
•    kolektory danych
lub na komputerach z systemem Windows XP, Vista, Windows 7 lub 8:
•    komputery stacjonarne
•    notebooki
•    stanowiska sprzedaży typu POS

WF-Fakturka - program do fakturowania
WF-Fakturka to bardzo prosty program do wystawiania paragonów oraz faktur. Liczba funkcji tego programu fakturującego została celowo ograniczona, żeby ułatwić jego użytkownikom obsługę.
Program WF-Fakturka jest niezwykle przejrzysty, a nauka zajmuje bardzo mało czasu, podobnie jak jego instalacja. Wystarczy włożyć do napędu DVD płytę instalacyjną z oprogramowaniem WF-Fakturka i za kilkanaście sekund program będzie gotowy do użytku. Program może być instalowany na przenośnych nośnikach pamięci USB lub kartach SD. Dzięki temu z oprogramowania WF-Fakturka można korzystać na wielu komputerach. Program WF-Fakturka i Twoje dane podróżują razem z Tobą do miejsc świadczenia usług.

WF-KaPeR - program księgowy - księga przychodów i rozchodów
WF-KaPeR dla Windows to program księgowy dla podmiotów, które działają zgodnie z księgowością opartą o księgę przychodów i rozchodów lub ryczałtową ewidencję sprzedaży. W programie księgowym WF-KaPeR można dodatkowo prowadzić uproszczoną ewidencję dotyczącą:
•    płac
•    środków trwałych
•    rozliczeń samochodów
Program umożliwia obliczanie i drukowanie deklaracji podatkowych, rozliczanie prywatnych samochodów, emisję dokumentów księgowych i wiele innych. WF-KaPeR obsługuje również deklaracje w formie elektronicznej.
WF-FaKir - program finansowo księgowy
Program WF-FaKir to system księgowy przeznaczony dla firm, które prowadzą ewidencję na zasadach pełnej księgowości. System WF-FaKir umożliwia pełną automatyzację wszystkich możliwych operacji niewymagających decyzji księgowego. Pozwala to obniżyć do minimum pracochłonność związaną z wprowadzaniem i dekretacją dokumentów w programie, udostępnienie w postaci przetworzonej danych finansowo – księgowych, wymaganych w procesach zarządzania firmą.
WF-FaKir jest wyposażony w e-Archiwum, gdzie można zapisywać i przechowywać faktury elektroniczne (e-Faktury) oraz kopie elektroniczne standardowych dokumentów a funkcja wyświetlania e-Dokumentów jako załączników do księgowanych dokumentów systemowych zdecydowanie ułatwia pracę księgowym.

WF-GANG
WF-GANG jest zintegrowanym systemem kadrowo-płacowym, który przeznaczony jest do wspierania pracy w dziale kadr oraz rachubie płac.
Wspólnie z innymi programami Asseco WAPRO może tworzyć środowisko służące wspomaganiu zarządzania w przedsiębiorstwie.
Program WF-GANG znajduje zastosowanie w firmach i instytucjach o zróżnicowanym stanie zatrudnienia i różnorodnych systemach wynagradzania, i rozliczania czasu pracy. Oprogramowanie ułatwia prowadzenie ewidencji kadrowej, naliczanie wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego oraz prowadzenie związanych z zatrudnieniem pracowników rozliczeń z Urzędami Skarbowymi i ZUS.

pfronRealizujemy zamówienia na specjalistyczny sprzęt
dla osób niepełnosprawnych przez PFRON
 
Administrator strony AMKOMP TCZEW stronywwwtanio.pl